Księgarnia ebookoo.pl zmienia się w blog literacko-kulturalny

Nowe logo ebookoo.pl

Cześć,

od dłuższego czasu wiedząc o tym, że brak nadmiernej ilości czasu i brak umiejętności programistycznych uniemożliwią mi stworzenie praktycznie od zera księgarni ebookoo.pl biłem się z myślami co dalej z ebookoo.pl

Od małego jestem pasjonatem słowa pisanego a od momentu powstania audiobooków także mówionego 🙂 stąd próba realizacji marzenia i stworzenie księgarni ebookoo.pl , której przyświecał cel promocji literatury i dosyć nowej jej formy, czyli e-czytelnictwa.

Niestety, brak odpowiedniego doświadczenia przy prowadzeniu tak dużego w swoim zakresie projektu oraz brak nieograniczonego limitu czasowego 😉 uniemożliwił mi i ebookoo.pl długotrwałe zaistnienie na rynku księgarni internetowych.

Niemniej zebrałem dosyć sporo doświadczenia przez ten czas i nadal chciałbym promować czytelnictwo i dzielić się z Wami różnymi informacjami, w tym o wybranych nowościach, recenzować książki, które przeczytałem, pokazywać co w najbliższym czasie zamierzam przeczytać a także informować o wybranych nowinkach i ciekawych wydarzeniach z dziedziny kultury.

 

Dlatego też ebookoo.pl przekształca się w blog literacko-kulturowy, a znajdziecie w nim wiele różnych i mam nadzieje ciekawych oraz użytecznych treści!

Trzymajcie kciuki, gdyż z blogiem dopiero zaczynam ale wierzę, że cel uświęca środki i wkrótce uda mi się doprowadzić ebookoo.pl do stanu bloga, który chce się czytać i z którym chce się spędzić chwilę czasu.

Dzięki za dotychczasowe wsparcie i zapraszam do kontaktu 🙂

 

Pozdrawiam

Michał

Podziel się:
Facebook
Google+
http://www.ebookoo.pl/2017/07/23/ksiegarnia-ebookoo-pl-zmienia-sie-w-blog-literacko-kulturalny/
Twitter
Instagram